Psy na biegunach

Zapraszamy do przeżycia niezapomnianej przygody, jaką jest bezpośredni kontakt z zaprzęgami i z niesamowitymi psami ras północnych.W ramach naszej działalności oferujemy przejażdżki psim zaprzęgiem dla dzieci, rodzin, par i grup zorganizowanych na terenie Małych Pienin, Beskidu Sądeckiego i Podhala.

Proponujemy kilka wariantów skorzystania z naszej oferty:

  • Przejażdżka psim zaprzęgiem dla osób indywidualnych, par i rodzin na dystansie około 2km jako pasażer z możliwością powożenia i asekuracją mushera (czas jazdy około 15-20 min.) koszt 90 zł/przejażdżka (min 2 osoby)
  • Przygoda z psim zaprzęgiem, czyli przejażdżka połączona z instruktażem powożenia zaprzęgu, przygotowaniem psów do jazdy (ubieranie uprzęży, bucików i kurtek), pogadanką na temat sportu psich zaprzęgów, zapoznaniem ze sprzętem i zabawą z psami. Oferta skierowana jest szczególnie do małych grup i rodzin. Przejażdżka organizowana jest na dystansie około 2km. Czas trwania imprezy to godzina, koszt 400 zł ( 4-6 osób)
  • Wyprawa psim zaprzęgiem, to niezapomniana długodystansowa przygoda. Wyprawa trwa od 3 do 5 godzin w zależności od ilości przewożonych osób i warunków pogodowych. Przejażdżka odbywa się na terenach mało uczęszczanych przez turystów, zwłaszcza zimą, co gwarantuje wspaniałe doznania, cudowne widoki i bliski kontakt z naturą. Po wyprawie istnieje możliwość zorganizowania ogniska i poczęstunku.Koszt 800 - 1200 zł ( w zależności od ilości osób i oferty gastronomicznej)

Istnieje również możliwość skonstruowania oferty indywidualnej na życzenie klienta.

Zobacz więcej: