SPRAWDŹ AKTUALNE WARUNKI POGODOWE Z NASZEJ STACJI POGODOWEJ
Aktualności Starsze aktuaności


III Ogólnopolska Olimpiada Strażacka Jaworki 12-13 września 2015

Do III Ogólnopolskiej Olimpiady Strażackiej odliczamy już dni. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi tego co będzie się działo w Naszym Ośrodku w drugi weekend września. A będzie się działo.

https://www.youtube.com/watch?v=lwBfg8QQ6Pc&feature=youtu.be

Szczegółowe informacje można otrzymać pod adresem: tokbike1@op.pl lub pod numerem telefonu 731880083

ZapraszamyArena Narciarska Jaworki Homole jednym z obiektów „Małopolskiego Łowcy Atrakcji”

Jak co roku Gorczańska organizacja Turystyczna wspólnie z Województwem Małopolskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Małopolski Łowca Atrakcji”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji.

Mapy będą do pobrania w Szałasie „Bukowinki” .Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę.  Czytaj więcejIII Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP- 2015

W dniach 12 i 13 września 2015 roku  w Szczawnicy – Jaworkach woj. małopolskie odbędzie się III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP.

W  ciągu dwóch dni, bez wcześniejszych eliminacji, 5-osobowe drużyny strażackie będą  zmagały się z różnymi konkurencjami. Klasyfikacja jest drużynowa, z podziałem na druhów druhny i zespoły mieszane tj. składające się z druhen i druhów.  W przypadku trudności ze skompletowaniem  przez daną jednostkę OSP pełnego składu, można zgłosić drużynę składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen: od 18 lat wzwyż. Dopuszczamy do startu 2 zawodników  w drużynie z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat.

Serdecznie zapraszamy strażaków i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie emocji, świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji.

Info:   Osp-sport – Szczawnica – Organization | Facebook ,  zosprp.malopolska.pl,                     e-mail: tokbike1@op.pl  tel. 731 880 083

Kamerka