SPRAWDŹ AKTUALNE WARUNKI POGODOWE Z NASZEJ STACJI POGODOWEJ
Aktualności Starsze aktuaności


Arena Narciarska Jaworki Homole jednym z obiektów „Małopolskiego Łowcy Atrakcji”

Jak co roku Gorczańska organizacja Turystyczna wspólnie z Województwem Małopolskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Małopolski Łowca Atrakcji”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji.

Mapy będą do pobrania w Szałasie „Bukowinki” .Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę.  Czytaj więcejIII Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP- 2015

W dniach 12 i 13 września 2015 roku  w Szczawnicy – Jaworkach woj. małopolskie odbędzie się III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP.

W  ciągu dwóch dni, bez wcześniejszych eliminacji, 5-osobowe drużyny strażackie będą  zmagały się z różnymi konkurencjami. Klasyfikacja jest drużynowa, z podziałem na druhów druhny i zespoły mieszane tj. składające się z druhen i druhów.  W przypadku trudności ze skompletowaniem  przez daną jednostkę OSP pełnego składu, można zgłosić drużynę składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu. Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen: od 18 lat wzwyż. Dopuszczamy do startu 2 zawodników  w drużynie z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat.

Serdecznie zapraszamy strażaków i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie emocji, świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji.

Info:   Osp-sport – Szczawnica – Organization | Facebook ,  zosprp.malopolska.pl,                     e-mail: tokbike1@op.pl  tel. 731 880 083Wakacje tuż,tuż……

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka i odpoczynku na łonie natury.

Oferujemy między innymi  przejazdy widokowe dwuosobową koleją linową, odpoczynek na tarasie szałasu „Bukowinki”, spotkania przy grillu, zjazdy po stoku na MonsterRollerach, dla milusińskich plac zabaw.

U nas można podziwiać  również kulturowy wypas owiec.

” Nie siedź w domu, przyjedź do Jaworek ”

 

Kamerka