Plebiscyt na Najlepszą Stację Narciarską Małopolski 2018

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że nasza stacja została wytypowana do drugiego etapu Plebiscytu Gazety Krakowskiej na Najlepszą Stację Narciarską Małopolski. Prosimy o udzaił w głosowaniu i oddawanie głosów na naszą stację.

Głosować można wysyłając kupon drukowany w Gazecie Krakowskiej, lub wysyłając SMS-a o treści STACJA.3 na numer 72355.

Kapituła Plebiscytu zakwalikowała również naszą Szkołę Narciarską "JAWORKI" do drugiego etapu Plebiscytu.

Głosować na Szkołę można wysyłając kupon drukowany w Gazecie Krakowskiej, lub wysyłając SMS-a o treści STACJAS.6 na numer 72355.

Więcej szczegółów na temat Plebiscytu oraz aktualne wyniki można znaleźć na stronie organozatora www.gazetakrakowska.pl/stacjanarciarska

Dziękujemy za oddanie głosów na naszą Stację i naszą Szkołę Narciarską.
Pozostałe aktualności:


Zakończenie przerwy technicznej

13 June 2018

Szanowni Państwo, Informujemy, że kolej linowa będzie czynna od piątku 15.06.2018. Zapraszamy do Jaworek

Czytaj więcej...

Przerwa techniczna kolei linowej

26 May 2018

Informujemy, że w związku z planowanym przeglądem technicznym przed sezonem letnim, od dnia 04.06.2018 do 13.06.2018 r. kolej linowa "Homole" będzie nieczynna. O terminie ponownego uruchomienia poinformujemy Państwa na naszej stronie. Za utrudnienia przepraszamy Szałas "Bukowinki" jest czynny codziennie…

Czytaj więcej...

Kolej linowa "Homole" czynna

14 May 2018

Szanowni Państwo, Informujemy, że Kolej linowa "Homole" jest czynna codziennie od 9.00 do 17.00. Planowany przegląd techniczny został przesunięty w czasie. O nowym terminie poinformujemy po ustaleniu terminu z wykonawcą. Szałas "Bukowinki" jest czynny codziennie od 10.00 do 17.00 Zapraszamy do Jaworek

Czytaj więcej...

Zakończenie sezonu zimowego

12 March 2018

Szanowni Klienci, Z przykrością informujemy, że w dn. 12.03.2018 zakończyliśmy sezon zimowy 2017/2018. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku odwiedzili naszą stację narciarską i skorzystali z naszych usług. Tych którzy nie zdążyli przyjechać do Jaworek zapraszamy serdecznie do odwiedzenia…

Czytaj więcej...

Nowe godziny otwarcia

25 February 2018

Informujemy, że od dn. 26.02.2018 do zakończenia sezonu stacja narciarska będzie czynna codziennie w godzinach od 9.00 do 17.00. Zapraszamy do Jaworek

Czytaj więcej...